MÖBLER / Bord / Lampbord 8949276
*
nr 894 9276
Lampbord
på hjul, längd: 60, djup: 42, höjd: 50
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:04:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/5 19:21:14
1
100 kr
11/5 16:52:01
2
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hjul lampbord
-
6084 Lampbord
Gustaviansk stil. Diameter: 61 cm, höjd: 73 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:49
-
6205 Lampbord
Metall / glasskiva. Bredd: 60 cm. Djup: 45 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:25
-
6077 Nattygsbord
ett par, med stenskiva, Gustaviansk stil. NK, Bred..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:11
-
6130 Nattygsbord
ett par, Rokokostil. Bredd: 50 cm, djup: 34 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:08
-
6128 Pottskåp
Rokokostil, med stenskiva. Bredd: 38 cm. Djup: 38 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:22
-
6111 Rökbord
Funkis, ett hyllplan, toppskiva med intarsia och g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:31
*
Lampbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 9276
Lampbord
på hjul, längd: 60, djup: 42, höjd: 50
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/5 19:21:14 | 1 | 100 kr |
11/5 16:52:01 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hjul lampbord
-
6084 Lampbord
Gustaviansk stil. Diameter: 61 cm, höjd: 73 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:49 -
6205 Lampbord
Metall / glasskiva. Bredd: 60 cm. Djup: 45 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:25 -
6077 Nattygsbord
ett par, med stenskiva, Gustaviansk stil. NK, Bred..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:11
-
6130 Nattygsbord
ett par, Rokokostil. Bredd: 50 cm, djup: 34 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:08 -
6128 Pottskåp
Rokokostil, med stenskiva. Bredd: 38 cm. Djup: 38 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:22 -
6111 Rökbord
Funkis, ett hyllplan, toppskiva med intarsia och g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:31